Pocztówka z Lublina

04:12Hej!
Kilka dni temu wybraliśmy się z przyjaciółmi do Lublina. Jako że Kuba miał do załatwienia kilka spraw związanych ze studiami w tym mieście, uznaliśmy że będzie to świetna okazja, do zobaczenia kilku ciekawych miejsc, pozwiedzania, dotrzymując mu przy tym towarzystwa. Jedynym planem jaki mieliśmy, to rozpiska Kuby, gdzie będziemy musieli pójść żeby pozałatwiać wszelkie najpilniejsze sprawy, natomiast reszta dnia zagospodarowała się sama :)Po odwiedzeniu biblioteki, szpitala, dziekanatu i kilku przejażdżkach taksówkami, przyszedł czas na nabranie sił przed dalszą wędrówką. W tym celu udaliśmy się na pizzę do małej knajpki. 
 A z pizzerii poszliśmy dalej zwiedzać!

Następnie pojechaliśmy do Ogrodu Botanicznego UMCS, do którego mam nadzieję wrócić latem, kiedy będzie wszystko kwitło. Chcieliśmy dotrzeć do rosarium, niestety nie wystarczyło na to czasu. Z ogrodu wróciliśmy na dworzec, wsiedliśmy do busa i DO DOMU! :)

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Daaaawno nie byłam w Lublinie i bardzo żałuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! :D Przypomnienie z wakacji jeśli chodzi o moje wrażenia :P
  Zapraszam również do mnie
  http://limakceinabraf.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah ta pizza, teraz mam taką ochotę na coś fastfoodowego XD Zdjęcia z wyjazdów są zawsze najlepsze! I te wspomnienia... chciałoby się wrócić do czasu wakacji.

  http://foxhurvia-photography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia! :)
  http://macreateart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Great pictures! :)
  Kiss,

  http://goldentouch-byandreiaguerreiro.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowicie pokazałaś Lublin, piękne zdjęcia!!!

  OdpowiedzUsuń

INSTAGAM

Subscribe