MOMENTY: STYCZEŃ - LUTY 2016

02:33

STYCZEŃ 2016


Sylwester, Nowy Rok i kolejne 365 dni przed nami. Początek 2016 roku spędziłam z bliskimi, ciesząc się wolnym czasem oraz nabierając siły na nadchodzącą sesję na uczelni.
W galerii Korona w Kielcach została otworzona pizzeria "Tutti Santi", a jako że z Kubą jesteśmy entuzjastami włoskiej kuchni, wybraliśmy się tam na randkę. Wnętrze - tak jak możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej - jest cudownie zaaranżowane, jest domowo, przytulnie i estetycznie. A do tego ta pizza! Niebo w gębie. Już dokładnie nie pamiętam jakie zamówiliśmy, jednak jestem przekonana, że którąkolwiek byście nie wybrali, to będziecie zadowoleni. 


"Pachnidło" to pierwsza przeczytana w tym roku książka. Zapewniła mocny start, ponieważ w mojej ocenie trafiła na podium, zajmując pierwsze miejsce. Chapeau bas, Patrick Süskind!


Noworoczne wyprzedaże w księgarniach to dla mnie zakupowy raj. Te łupy, które widzicie powyżej to tylko część nowych nabytków, zamówionych w Świecie Książki. Polecam również sprawdzanie oferty Biedronki, ponieważ czasami mają nawet te najnowsze tytuły a książki kosztują około 25zł. 

Zimowe spacery, zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Sesję "Zimne Dranie" mogliście obejrzeć TUTAJ i TUTAJ a zdjęcia z okazji rocznicy związku Marcina i Wiktorii - TUTAJ.


I w końcu kilka kadrów prosto z podwórka.


LUTY 2016
Walentynkowe róże, walentynkowy hamburger w John Burg w Kielcach (do którego niezmiennie polecam się wybrać) i postwalentynkowe wyjście do kina na Pitbulla. Po prostu przyświętowaliśmy! :)

 Kwiaty, spacery i te widoki! Czasami dobrze jest się oderwać na chwilę od pracy i wybrać na krótką wędrówkę po okolicy.

 Pamiątkowe zdjęcie przed wyjściem na miasto (zawsze przed, nigdy po! :D )

Moje ulubione widoki: leśne ścieżki, zachody słońca i... śpiący Rubens.
You Might Also Like

3 komentarze

  1. LubicielżyciaAgatki23 maja 2016 12:18

    Super zdjęcia! Super życie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie i pozytywnie, szczeniaczek mnie zauroczył:)

    OdpowiedzUsuń

INSTAGAM

Subscribe